SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
C3 1.4 benzin automatik nga zvicra
Çmimi :
€1,599.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Lloji :
Citroen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
167
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
165013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
C3 automatik nga zvicr

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
+ 377 44 670064
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »