SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A160 benzin nga zvicra
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
178
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
165014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A160 pa dogan nga zvicra 044670064

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
+ 377 44 670064
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »