SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1987
ID e produktit :
165022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.3 benzin regjistrim deri 01/11/17 ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »