SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 407 Automatik
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:57
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
165029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 407 motorri 2.0 Automatik .Posedon : klim 2 zonale , panorama, automatik menjaq , interiorin lekur krem , ulse me nxemje , gjama elektronik , sensor shiu , abs, esp , centrall , regjistrimi i par prej ch ( zvicrres ) qe 3 ditt i doganum i sigurun etj . Nr viber 0037745465027.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Marko
Klinë
045465027
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »