SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1.9tdi 74kv viti 2004 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,342
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
165030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9tdi 74kv viti 2004 automatik vetrura sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PEGUAR ) info 049 199 841

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »