SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford fiesta 1.4 tdci 2005
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,004
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
165039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Ka te kryera te gjitha serviset posedon klim, abs, aux(extra) i ka shpenzimet shum te vogla fellnet i ka 16. Ndrrim boj vetem me Golf 5 Automatik.

Kontakti +37744133208

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
044133208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »