SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 TDI 2009
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,159
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
165042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shes Golf 6 2.0 dizel viti i prodhimit 2009 klim funksionale fellne gomat e reja te veres me libra servisit pa dogan shum i paqt si mrena ashtu dhe jasht shume ne gjendje te mire kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »