SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 350 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2013
ID e produktit :
165046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 350 CDI
Bluetec
Full extra
I doganuar i regjistruar RKSPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BMW
Gjilan
044761521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »