SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150cc HSI
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Motorgispania
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
165049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mondial 150cc hsi me dokumenta i qlajmrun me kohe nuk ka denim
I servisum komplet setin
044285467
Informata rreth publikuesit
Adonis
+37744285467
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »