SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO CROSS 2007 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
165056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen vw polo cross ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra e doganuar 2 qelsa liber servisi full servis i bere tani garantoj per km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »