SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI KLIM 7 ULSE 1 VIT RKS 2001
Çmimi :
€3,250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,488
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
165059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI MOTORR ME ZINGJIR

VITI I PRODHIMIT : 2000

E REXHISTRUAR RKS DERI NE QERSHOR 2018

1 PRONAR NE KOSOV

ME SERVISA TE KRYER

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

7 ULSE
KLIMA FUNKSIONALE
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ...

QMIMI : 3250 EURO

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »