SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 730 d 2007 model i 2008
Çmimi :
€10,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
Lloji :
BMW 730D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,102
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
165075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 730d 2007 muaji i 11 ne gje djee shum te mir e shes per arsyee qe mka met ne garazh pres blers serjoZ me km te garantuara 3 qelsa bej ndrrim me ml 320 Q7Audi a8Bmw 530 viti 2006 /07

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhetar
Prizren
38269799809 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »