SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel - Corsa - C Shum i Rujten RKS 07 Qmimi i Lir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
16,532
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
ID e produktit :
165078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel -Corsa - C 1.0 ..12 RKS 07 Shum i Rujten

1.0 Benzin (58 PS/43 kW) or 219 bhp @ 4000.
Viti 11 . 04 .2002 ~~ Model 2002

Vetura është e vozitur nga një pronar.

Vetura posedon regjistrim deri me: 23-01-2018
Vetura i posedon servisin e madh te kryer
.
Vetura i posedon këto gjëra 
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.

• Gjamat : Elektronik

• Gjamat : ©olo®™

• Drritat : Llupo.

• Alofelgat : 15 inq.

• Gomat e Reja.
• Shpejtsi 5 + 1 

• Bordcompiuter.

• Tempomat.

•Kima AC 

• CD-Player.

• AirBag.

• ESP.

• ABS.

Vetura nuk ësht hipotek 
Për më shum info:
Na kontaktoni ne :
Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 +Viber + WhatsApp.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xeni
Gjakovë
044125700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »