SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki savage 650 cc
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
165085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin Suzuki savage 650cc i qlajmurm viti 92 dokumentat gjithqka ne rregull nr 045 541 411 viber
Informata rreth publikuesit
Konn
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »