SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
165090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 TDI me tabela gjermaneVetura ka te kryera te gjitha serviset233000 km te garantuara me liber servisiVetura posedonn:AbsEsp Shiber elektronikVetura osht ne gjendje perfekte Bejm edhe ndrrimNr kontaktues 049-449-530

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
044316477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »