SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.2TDI 2012
Çmimi fillestar :
€4,800.00
Ju kurseni :
€501.00 (11% zbritje)
Çmimi :
€4,299.00 Çmimi rritet në €4,800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
93,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2012
ID e produktit :
165092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Seat Ibiza 1.2TDI, viti i prodhimit 2012, vetura ka 93,000km te garantuara me liber te servisit, eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike nuk ka nevoj per asnje investim, vetura ka keto opcione: boardcomputer, Klimatronik,radio/cd,aux, tempomat, pulla ne vollan, goma pothuajse te reja etj. Shpenzimet mesatare 4.3 litra ne 100km, e saposervisuar ( vaji dhe filtrat). Veturen eshte pa dogan me tabela te Frances mund te doganohet menjeher, arsyeja e shitjes eshte mosperdorimi. 044/434-676Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ernes
Pristina
044434676
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »