SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE 1.9 DCI NAVI XENON PANORAM RKS 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:20
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,477
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
165095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 SHPEJTSI

VITI I PRODHIMIT : 2004

E REXHISTRUAR RKS DERI NE SHTATOR

SHUM E RUJTNE

RRYPIN E NDRRUN PARA 10.000 KM

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

START STOP
XENON ME LLUP FABRIKISHT
PANORAM
NAVIGACION
BORD KOMPJUTER
ULSE LKUR
DRITA TE MJEGULLES
KLIMATRONIK
FELLNE
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ...

QMIMI : ?

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »