SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:33
Lloji :
Smart ForTwo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,500
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2000
ID e produktit :
165096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes smart 600 kubik benzin viti 2000 me klim me fellne te bukra guma re rreja regjistrim po perkthim meniher ne gjendje shum te mir per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »