SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki ALTO 1.0 Benzin Viti 2011 Me Klime RKS
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:13
Lloji :
Suzuki Alto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
36,500
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2011
ID e produktit :
165097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki ALTO 1.0 Benzin 50 kW 68 PS me 5 Shpejtesi vetem 36.500 km te garantuara eshte me liber servisi.Viti 2011 i regjistruar RKS por regjistrimi eshte skaduar.shpenzimet4.3 l/100 km(kombinim)5.2 l/100 km(qytet)3.7 l/100 km(magjistrale)posedon:-klime AC funksionale-5 shpejtesi-goma te veres -air bag-abs -hidraulik-timon multifunksional-radio CD -2 dritare elektrike-mbyllje qendrore-4 dyer-drita per mjegulle-ngjyre metalike-etj etj.Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.INFO TEL.044 160 026049 883 399Viber:+38649883399

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Levent
Prishtinë
044160026-049883399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »