SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mentime te dritav led te ndryshme per vetura na gjeni ose ne instagram leo led ose nr044902031 vbr

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selim
Vienna, Austria
044902031
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »