SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kros 125 cc URGJENT
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2008
ID e produktit :
165107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kros 125 cc 4 shpejtsi pa dokumenta ne gjendje perfekte. PitbikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
De
Pejë
043-910-761
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »