SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,222
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
165115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 / 1.9.tdi / viti 2004 / automatik DSG/

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
+37744209455
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »