SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Minibusi Renault Master - 22 ulese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
ID e produktit :
165123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet minibusi Renault Master me 22 ulese ne gjendje te rregullt ......... viber : +38649932149

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Prizren
+ 38649932149
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »