SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3C - DSG
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,100
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat 3C
Viti i prodhimit - 2005
Motori 2.0 TDI - 1 Bregasno
Partikellfilter
Automatik - DSG
Navigacion
Korrika Alcantara me nxemje
Dritat - Bi xenon - Robot
Senzor parkingu - para - pas
I rexhistruar ne RKS


044 304 302Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044304302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »