SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120d (163 PS)
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 120d, M-Paket, i ardhur nga Zvicrra, doganuar dhe regjistruar para 1 muaji në KS, vozitur shumë pak në Kosovë. Ulëse sportive (lëkurë), me nxemje, klimatronic, xhama të zi, fellne 17" me goma të reja (të verës), Xenon, Drita Led (prapa), servisuar para 1 muaji, etj. Kilometrat të vërtetuara me libër servisi. Vetura nuk ndërrohet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
044175820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »