SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 1.9 Tdi (I Tkuqe)
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
165136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a6 1.9 tdi (i t'kuqe) viti i prodhimit 1999 Me targa RKS
per informata shtes me shum telefononi ne
045-892-298
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Kastriot
+37745892298
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »