SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gollf 5 Plus 1.9 TDI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
165138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetGolf 5 PlusDissel 1.9Klimatronik Ulse me nxemje dhe likurTempomatCentrall2 qelsaFellne Guma te rejaNe gjendje shum te mir044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »