SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasati full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 2.0 DSG
AUTOMATIK- TIP TRONIC.
KOMANDA NE TIMON .
NAVI.
XENON. BI XENON.
KARRIGE ME NXEMJE.
SHIBER SOLARE.SENZOR SHIU.SENZOR PARA MBRAPA ETJ ETJ
VETURA ESHT ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE PERFEKTE DHE E GATSHME PER CFAREDO LLOJ PROVEPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Tirana, Albania
049390146
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »