SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a3 2.0 TDI automatik.
Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim.
Posedon:Panorame,Karrika Te lekures Ngjyr Krem me thymje,Timon multifunksional,Shpejtsit ne timon F1,Navigation plus,Magazin me 6cd, 2 Sd card,Karrika me nxemje,sistemin e zerimit BOSE,goma te reja 95%,fellne 18 te audit black edition org. Libra te servisit me km te garantuara.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Gjakova
044505530
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »