SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 TDI SLine
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
165147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 Sline 1.9 TDI (I tkuqe) ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Regjistrim RKS deri ne fund te vitit.

Viti i prodhimit 2001, regjistrimi i pare 14/12/2004.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Ferizaj
045290256
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »