SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 - 2005 - 1.9 TDI
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,100
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
165149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Audi A4
Viti i prodhimit - 2005
Motori 1.9 TDI - 85 KW
Manual 5 shpejtsi
Klima tronik ne funksion

Me Dogane te paguar..!


044 304 302

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044304302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »