SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 Tdi / Me tabela te huja / 2006 / Me liber Servisit /
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
165154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 Tdi.
I sapo ardhur.
Me Liber Servisit.
Viti 2006.
Per me shum mund te kontaktoni
049-404-100
Informata rreth publikuesit
Gresjan
Pristina
044 362 850
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »