SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
165156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 TDI 3 te kuqe , 4 motion , klimatronic , 6-shpejtsi , goma te reja , timon 3.sh , i sapo ardhur , Servise te kryme gjithqka e garantume ! Kontakti 049-176-677 +ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Pejë
049176677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »