SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
165159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat punto 2006 1.9 6 shpejci 135ps 90cv i doganuar qe 1 vjet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Shtime
393890608456
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »