SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
165160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw tiguan 2.0 tdi 4 motion 2009 me liber servisi me garancion per km 2 qelsa 4 goma treja fellne BI XENON DSG Likure klimetronik parkpilot senzora para mbrapa parkingu komanda ne timon kariga nxemje touchscreen etj etj ngjendje perfekte i ardhur nga Zvicra i doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »