SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikapi
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
101,714
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
165166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault kangoo 1.4 pa dogan i ardhur nga gjermonia
ne gjendje shum te mir shpenzimet i ka te vogla osht i ruajtur.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
045508173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »