SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno scenic 1.9 DCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
165167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault scenic II 1.9 DCI i sapo doganuar 1 vjet regjistrim
I servisuar me kohë me Liber servisi
Posedon : klim abs esp 6 shpjetsi karton gjelber ne gjendje perfekte i ruajtur mbrenda ashtu dhe jasht per me shum info : 045203667Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramos
Ferizaj
045203667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »