SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOYOTA RAW4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Toyota Rav 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota Raw4 2004 ne gjendje shum te rregullt rexhistrum mars 2018

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Peja
049646302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »