SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Passat 1.6 Tdi Bluemotion 105 Ps
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,900
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
165173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Passat 1.6 Tdi•Bluemotion•105 Ps•1598 cm3•190900 Km te Garantuara•Te gjitha Librat Servisit •Klimatronic•Navigacion, Telefon, Aux•Senzor Parkimi para dhe mrapa•Ulset me Nxemje•Shpenzimet e vogla -5.5 L Max.-3.9 L min.-4.5 L •Comfortline•Tempomat•Bluetooth•Xenon•Start Stop Automatik •Airbag•Esp•Ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicrra+viber049122639

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049122639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »