SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 5 2.0 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5 2.0 tdi automatik 2006 nuk esht hipotek lekur 100% drita xenon bord compjuter tmadh pulla mtimom po ashtu edhe f1 ntimon maska GTI perpara me nje fjal full extra nr kontakti : 045-652-652/044-215-005/
Informata rreth publikuesit
Altin
045-652-652
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »