SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 dizell
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
165182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat dizell 1.9 i thjesh me klim central gumat ne gjentje shumm te rregull. Ne hipotek nuk osht. Per interesim kontakto 044640100. Viber +37744640100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044640100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »