SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.7 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2009
ID e produktit :
165188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 2.7 tdi.
Vetura posedon Xenon,Bi xenon,Klimatronic,Nxemje ne karrika,TV+DVD aktive.
Modeli i ulseve S-line.
154000 km me liber te servisit te garantuara.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire.
Ju lutem Vetem bleres serioz.
0037745208208

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
045208208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »