SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 206 2.0 Hdi
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
276,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206 Hdi 2.0Me servis,Ne gjendje shum te mireGomat e dimrit te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adistribution
045/259459
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »