SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
272,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2006
ID e produktit :
165192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shotet audia shum e rujtne si brenda po ashtu edhe jasht manual 2.7 043506764

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egz
Lipjan
043506764
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »