SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET DIESEL 75 PS 131.000 KM 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
13000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
165198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
V.P☏ +377 (44) 504 054
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »