SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOYOTA YARIS HYBRID 93.000 KM AUTOMATIK 27.06.2013 V.P 75 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '17
Lloji :
Toyota Yaris
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
93,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
165200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
V.P ☏ +377 (44) 504 054
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »