SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:23
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
165213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI i Prodhimit 2008 Me Dogan Te Paguar Prej Ardhja Nga ZVICRRA Tel 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »