SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c4 Picaso 1.6 HDI RKS ( Ndrrohet )
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:07
Lloji :
Citroen C4 Picasso
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
165215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C4 Picaso 1.6 HDI Manuel Klimtronik Dy Zonale Viti 2010 i Regjistruar RKS Deri Tetor 2017 Komand Timon Tempomat Mbyllje Qendrore Senzora Para Mas Driat Auto Drita Tw Mjegulles Alufellne Me Goma Te Mira Radio Cd Me Te Gjitha Serviset E Kryer Per Me Shum Mob : 049 344 001 - 045 581 075 Viber + 377 45 581 075 Ndrrim i Munshem Varsisht Prej Veture .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sonni
Prizren
045581075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »