SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Mercedes B 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
165219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes B 200 CDI AutomatikViti i Prodhimit 2007Me Dogan Te PaguarPrej Ardhja Nga ZVICRRATEL 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »