SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI BMT 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
165229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen vw passat 2.0 tdi highline 12.2012 me liber servisi i servisuar qe 2 jave full servis 2 qelsa 4 goma t reja i ardhur nga zvicra i doganuar posedon LLEDA BI-XENON LLEDA MBRAPA KAMERE SENZORA PARKINGU PARA MBRAPA FELLNE LIKURE NAVIGATION KLIMATRONIK KARIGA NXEMJE KARIGA NRYME PARKPILOT START STOP SYSTEM KOMANDA TIMON SHPEJTESI NE TIMON CD MAGAZINE thjesht per ni passat nuk ka ma full flm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »